DAININGIAUSIAS IKIMOKYKLINUKAS

Gegužės 8 dieną Elektrėnų lopšelio-darželio „Pasaka“  salėje vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupės vaikų „Dainingiausias ikimokyklinukas“ konkursas. Komisijos pirmininkė – Neringa Lapinskienė, Elektrėnų muzikos mokyklos „YAMAHA“ vadovė, kompozitorė, bei nariai: Ramutė Strebeikienė, Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė; Birutė Misiūnienė, Elektrėnų profesinio mokymo centro profesinio mokymo skyriaus vedėja. Kompetetinga komisija išrinko ir apdovanojo geriausiai pasirodžiusius dalyvius, I-mą vietą užėmė Elina Kvedaravičiūtė iš Vievio pradinės mokyklos, II-ąją vietą užėmė Aida Aliubavičiūtė iš Vievio pradinės mokyklos ir Aurėja Petrauskaitė iš Vievio pradinės mokyklos, III-ąją vietą užėmė Jokūbas Jankaitis iš Vievio pradinės mokyklos ir Augustė Daniūnaitė iš Elektrėnų lopšelio-darželio „Pasaka“.

Paskatinamieji prizai ir diplomai įteikti: Andriui Paninui, Vievio l/d “Eglutė”; Jokūbui Mikalauskui, Vievio l/d “Eglutė”; Žygimantui Važnevičiui, Pylimų darželis; Deimantei Pulauskaitei, lopšelis–darželis “Pasaka”.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis bei diplomais. Kiti dalyviai gavo dalyvio diplomus už dalyvavimą konkurse.

DSC_0709 DSC_0702 DSC_0667 DSC_0644 DSC_0575