MANO ŠEIMA GALI

Gegužės 12 dieną Elektrėnų lopšelyje–darželyje  „Pasaka“ vyko labai graži šventė skirta šeimos mėnesiui paminėti – „Mūsų Šeima gali 2017“. Renginys buvo kruopščiai planuotas visą mėnesį ir tikrai pateisino visų susirinkusių lūkesčius. Konkurse dalyvavo visų darželio grupių šeimų atstovai. Kiekviena grupė delegavo savo šeimą – tėtis, mama ir du vaikučiai.

Renginio metu komandos varžėsi labai linksmose ir išradingose rungtyse: savo komandos – šeimos prisistatymas, klausimų viktorina, dainelės „Du gaideliai“ dainavimas skirtingais muzikos žanrais ir kaštonų mėtymas į šeimos kibiriukus. Už kiekvieną įvykdytą užduotį šeimos gaudavo netikrų „deimantų“, kas be galo džiugino vaikučius ir skatino juos aktyviai dalyvauti visose rungtyse.

Komisijai išėjus skaičiuoti rezultatų, vaikučiai linksmai šoko ir dūko, tuo tarpu nuo tėvelių veidų nedingo šypsenos. Konkurse dalyvavusios šeimos buvo apdovanotos šešiose nominacijų grupėse: draugiškiausia šeima, dainingiausia šeima, taikliausia šeima, linksmiausia šeima, kūrybiškiausia šeima, išmintingiausia šeima. Visos dalyvavusios šeimos buvo apdovanotos sveikais ir skaniais prizais.

Apibendrinant norėtųsi pabrėžti, kad tokios šventės labai suartina darželio bendruomenę ir yra gera proga šeimoms pabūti kartu. Labai džiaugiamės, kad mūsų darželyje buvo organizuota tokia šventė ir labai tikimės, kad tai taps gražia kasmetine tradicija.

Atskirai norėtųsi padėkoti lopšelio–darželio „Pasaka“ direktorei Aldonai Ščiukaitienei ir visam lopšelio–darželio personalui už gražią šventę ir puikiai praleistą laiką.

 

Darželio „Pasaka“ tėvelių bendruomenė

 

DSC_0733 DSC_0735 DSC_0738 DSC_0745 DSC_0746