Kovo 11-osios šventė
Kovo 8 d. lopšelyje-darželyje ,,Pasaka“ vyko viktorina ,,Lietuva – tai aš, Lietuva – tai mes“, skirta paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, įtraukiant įstaigos bendruomenę. Trys komandos rungtyniavo tarpusavyje, stengdamos surinkti kuo daugiau teisingų atsakymų. Užduotys reikalavo dalyvių loginio mąstymo, tarpusavio bendradarbiavimo ir sumanumo. Ačiū visiems dalyviams ir mokytojoms, organizavusioms viktoriną.
Mokytoja Rasa





























