Okredo
NŠA
Mūsų darželis Logo
pagalbavaikams
Say hello
LR ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Pasaka“
Vaiko labui
Sveikatiada
LR ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Pasaka“ bendruomenė
Archyvas

ŠEIMOS MĖNUO

„Šeima – tai šiluma, kirbanti mūsų širdyje“. Toks mielas ir šiltas žodis – šeima. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės obuolių pyragas ir bočiuko iš miesto parvežtas kiškio pyragas. Kiek daug telpa į šį žodį!

Balandžio  29 d. vyko aktyviausių, sportiškiausių mamyčių kvadratas. Prizines vietas laimėjusios komandos buvo apdovanotos diplomais ir prizais, kitos komandos – padėkų diplomais už dalyvavimą šioje sporto šventėje.

Gegužės 14 d. pakvietėme šauniausias, linksmiausias, drąsiausias, aktyviausias šeimas dalyvauti konkurse „Mūsų šeima gali“.

Šeimos mėnesio renginius užbaigėme gegužės 21 d.  koncertu tėčiams— „Tėtuk, aš dar mažytis…“. Šventinę nuotaiką palaikė susirinkę tėčiai ir jų mažosios atžalos.

Meilė, supratimas, šiluma, maži nesklandumai…, šie ir dar daug dalykų sutelpa žodyje —„šeima“. Tai ne vien tėtis ar mama. Susivieniję į vieną bendruomenę mes esame stipresni, draugiškesni ir galima nuveikti daug daugiau nei po vieną.

Tetuk as dar mazytisMusu seima gali 1Musu seima gali 2Mamu kvadratas