SVEIKO MAISTO ŠVENTĖ – 2017

Rugsėjo 24 dieną Pažaislio sveikatingumo komplekse „Monte pacis“ vyko Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuota sveiko maisto šventė.

Sveiko maisto šventė, tai daugiau nei 25 metus trunkanti Lietuvos sveikuolių sąjungos  tradicija, skatinanti žmones domėtis valgymo kultūra, sveiku maistu ir jo įtaka sveikatai. Šiais metais renginio pagrindinis tikslas buvo suteikti žinių apie sveikatai palankią mitybą.

Elektrėnų lopšelis-darželis „Pasaka“ dalyvavo parodoje-konkurse tema „Vakarėlių užkandžiai“ ir pristatė sveikus patiekalus, kuriuos ruošė visa įstaigos bendruomenė. Didžiausio svečių ir komisijos dėmesio sulaukė   užkandžiai: „Traški sėklų duonelė su pestos užtepėle“ (autorė–Ilona Švenčionytė);  „Sveikuolių“ paštetas (autorė –Kristina Vitartė); daržovių traškučiai (autorė–Neringa Gaveikienė); sumuštinis su morkų paštetu (patiekalas įtrauktas į įstaigos vaikų valgiaraštį).

Patiekalai buvo vertinami pagal parodos-konkurso nuostatus, skonį, originalumą. Pristatyti Elektrėnų lopšelio-darželio „Pasaka“ užkandžiai įvertinti diplomu „Metų išradėjai“.

Dėkojame ugdytinių tėvams, kitiems bendruomenės nariams, kurie pagamino įvairius sveikus patiekalus.

P1050700 P1050677 P1050685 P1050696 P1050686