KAI MŪSŲ ŠIRDYS PLAKA VIENU RITMU

Elektrėnų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ vasario 15 d.,  vykusio koncerto „Kai mūsų širdys plaka vienu ritmu“ metu skambėjo lietuviškos dainos, vaikai šoko tautiškus šokius ir deklamavo eiles Lietuvai ir apie Lietuvą. Po koncerto visų grupių vaikučiai vaišinosi juoda duona su baltu sūriu.

Koncerto organizatorės ir vedėjos – ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jolanta Liepis ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Snieguolė Vyšniauskienė – pasipuošė šiam renginiui siūtais, pagoniško stiliaus tautiniais kostiumais, kuriuos pasiuvo ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Dalia Čepanonienė, o vaikučiai buvo pasipuošę kepuraitėmis, kurias nunėrė Elektrėnų lopšelio-darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės, dalyvaudamos projekte „Mano darbas Lietuvai“, kurį inicijavo ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ingrida Petrauskienė.

Visi dideli ir maži ilgai ruošėsi šiai šventei, o 2018 metų vasario 15 dienos ryte, koncerto „Kai mūsų širdys plaka vienu ritmu“  metu visi darbai, išmoktos eilės, dainos bei šokiai buvo įprasminti. Tuo galime džiaugtis ir didžiuotis,  kad esame maži, bet savo širdelėse labai dideli.

DSC_0222 DSC_0225 DSC_0227 DSC_0228 DSC_0280