Judanti klasė
lmz_logo1_page-0001
veliava
Priešmokyklinio ugdymo ankstinimas
Okredo
Futboliukas
Mūsų darželis Logo
pagalbavaikams
sveika_mokykla_logotipas_30M_sumazintas_RGB
LR ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Pasaka“
Vaiko labui
Sveikatiada
LR ikimokyklinio ugdymo įstaigų „Pasaka“ bendruomenė
pienasvaisiai
Archyvas

SVEIKO MAISTO ŠVENTĖ RAUDONDVARIO PILIES DVARE

2014m.spalio 11d. Lietuvos sveikuolių sąjunga organizavo sveiko maisto šventę, kuri vyko

Raudondvario pilies dvare, Kauno rajone. Šių metų šventes tema – „Rudens gėrybės būro ir pono stalui,“ skirta  2014-ujų K. Donelaičio metų progai.

Mokykla-darželis„Pasaka“ dalyvavo parodoje-konkurse ir pristatė paruoštus patiekalus. Stalo pavadinimas: „Svečiose pas Krizą,“ Geras oras ir šilta rudeninė saulė kėlė nuotaiką kūrybingam darbui. Didžiausio komisijos ir svečių dėmesio sulaukė patiekalas:„Sotus ponas“ (vegetariškas paršiukas) pagamintas iš miltų, saulėgrąžų ir ekologiškų daržovių (autorė – Raminta Minkevičienė), gėrimas: „Pievų atgaivos“ – šaltu vandeniu užpilti svarainiai, pienių žiedai, medus (autorė- Deimante Ruseckienė).

Patiekalai buvo vertinami pagal skonį, originalumą, aptarnavimą bei humoro jausmą.

Mokyklą-darželį „Pasaka“ įvertino diplomu „Už kūrybiškumą ir sveiko maisto temos atskleidimą“.

 Renginio organizatoriai teigia, tokia šventė propoguoja sveiką gyvenseną, sveiką mitybą bei sveikatai naudingus, natūralus ekologiškai švarus maisto produktus ir iš jų pagamintus vegetariškus patiekalus.

Dėkojame ugdytinių tėvams, kitiems bendruomenės nariams, kurie pagamino sveikus patiekalus ir Švietimo paslaugų centrui už puikiai organizuotą kelionę į šventę.

P1020929 P1020931